Маска зварника Rebiner RWH-10-70 хамелеон забезпечує постійний захист від випромінювань, захищає обличчя і шию від бризок металу. Завдяки спеціальній системі кріплення знижена втома шиї. При підйомі маски центр ваги переміщується на рівень голови зварника. Корпус зварювальної маски має зручну форму, що забезпечує постійний захист і комфорт всім областям голови і шиї.
- Автоматичний світлофільтр «Хамелеон» не вимагає додаткових налаштувань
- Еластична накладка на потилицю з рельєфними канавками для м'якої підтримки голови
- Додатковий ремінь на маківці дозволяє регулювати висоту посадки шолома, що забезпечує ідеальний розподіл ваги маски
- Тип світлофільтру: хамелеон
- Розмір оглядового вікна: 93 х 43 мм
- Розмір світлофільтру: 110 х 90 х 9 мм
- Матеріал: ударостійкий пластик
- Тип живлення: сонячна батарея / вбудований акумулятор
- Ступінь затемнення: 9 - 13 DIN
- Прозорий стан: 3.5 DIN
- Операційний час: 1/10000 сек
- Захист від ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання: так
- Робоча температура: -10°С - +60°С
- Зварювальна маска Rebiner RWH-10-70
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 36 міс
* Зовнішній вигляд інструменту і комплектація може відрізнятися від наведеного на малюнку. Це викликано подальшим технічним удосконаленням моделі. Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, комплектацію, зовнішній вигляд, технічне і програмне забезпечення товару, не погіршуючи якість виробу, без попереднього повідомлення користувача, з метою підвищення його споживчих якостей. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Захист від випромінювання | Ультрафіолетового, Інфрачервоного |
| Країна виробник | Литва |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Вид зварювальної маски | Маска хамелеон |
| Можливість роботи з респіратором | Ні |
| Регулювання щільності затемнення | Так |
| Виробник | REBINER |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Живлення маски | Акумулятор, Фотоелемент |
| Розміри світлофільтру | |
| Ширина світлофільтру | 90 мм |
| Довжина світлофільтру | 110 мм |
| Висота світлофільтру | 9 мм |
| Оглядове вікно | |
| Ширина оглядового вікна | 43 мм |
| Довжина оглядового вікна | 93 мм |
- Ціна: 590 ₴






