Акумуляторний шуруповерт Procraft PA12 DFR Industrial з знімним патроном використовується для робіт з кріпильними елементами та свердління отворів. Муфта регулювання моменту затягування дозволяє виставити потрібне значення моменту затягування під конкретний тип матеріалу. Двошвидкісний редуктор полегшує ведення різних робіт. Для ослаблення та викручування кріплення передбачена функція реверсу.
- Малі габаритні розміри, що полегшує ведення роботи в обмеженому просторі
- Швидкозатискний патрон
- Наявність двох швидкостей для роботи з різними типами матеріалів
- Функція SpeedLock та двигун виготовлений по технології Metabo
- LED підсвічування
- Живлення: акумулятор
- Напруга акумулятора: 12 В
- Ємність акумулятора: 2 А / год
- Тип акумулятора: обойма
- Кількість швидкостей: 2
- Кількість оборотів на 1 швидкості: 0 – 350 об / хв
- Кількість оборотів на 2 швидкості: 0 – 1200 об / хв
- Підсвічування робочої зони: так
- Реверс: так
- Діаметр патрона: 10 мм
- Кількість ступенів крутного моменту: 20 + 1
- Тип патрона: швидкозатискний, знімний
- Шуруповерт Procraft PA12 DFR Industrial
- Акумулятор: 2 шт
- Зарядний пристрій
- Пластиковий кейс
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 24 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Procraft в Україні. Остерігайтесь підробок та сірих товарів.
* Зовнішній вигляд інструменту і комплектація може відрізнятися від наведеного на малюнку. Це викликано подальшим технічним удосконаленням моделі. Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, комплектацію, зовнішній вигляд, технічне і програмне забезпечення товару, не погіршуючи якість виробу, без попереднього повідомлення користувача, з метою підвищення його споживчих якостей. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Живлення | |
|---|---|
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Основні | |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | Акумулятор |
| Виробник | Procraft |
| Режим інструменту | безударний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальна кількість обертів | 1200 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шуруповерт |
| Стан | Новий |
| Мінімальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 20 |
| Матеріал корпусу редуктора | Пластмаса |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Ударний режим | Ні |
| Функція міксер | Ні |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 2 000 ₴










