Портативний газовий пальник використовується для кип'ятіння води, приготування або розігріву їжі. Невелика вага (450 г) та габарити дозволяють брати плитку із собою у похід, на рибалку чи полювання. Таганок працює від стандартного балона-картриджа з цанговим з'єднанням. Орієнтовний час роботи від одного балона: 1.5 - 2.5 години.
- Призначення: для готування та розігріву їжі
- Тип обладнання: пальник
- Потужність: 2800 Вт
- Тип палива: пропан/бутан
- Середня витрата газу: 100 г / год
- Матеріал газового пальника: алюміній
- Матеріал корпусу: сталь
- Тип з'єднання балону: цангове
- Максимальний діаметр ємності, що встановлюється: 200 мм
- Габарити в розкладеному вигляді: 200 × 200 × 100 мм
- Габарити в упаковці: 145 × 145 × 120 мм
- Захист від вітру: так
- П'єзопідпал: так
- Регулювання полум'я: так
- Вага: 450 г
- Балон в комплекті: ні
- Газовий пальник
- Сумка
- Інструкція
* Зовнішній вигляд інструменту і комплектація може відрізнятися від наведеного на малюнку. Це викликано подальшим технічним удосконаленням моделі. Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, комплектацію, зовнішній вигляд, технічне і програмне забезпечення товару, не погіршуючи якість виробу, без попереднього повідомлення користувача, з метою підвищення його споживчих якостей. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.47 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна потужність | 2800 Вт |
| Тип обладнання | Пальник |
| Витратуа газового палива | 100 г/год |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Матеріал газового пальника | Алюміній |
| Тип балона | Цанговий |
| Типи палива | Газ |
| Стан | Новий |
| З'єднання балона | Цангові |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр встановлюваної ємності | 200 мм |
| Вітрозахист | Так |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Газовий балон | Ні |
- Ціна: 697,50 ₴





