Маска зварника Procraft SPH1000 хамелеон забезпечує постійний захист від випромінювань, захищає обличчя і шию від бризок металу. Завдяки спеціальній системі кріплення знижена втома шиї. При підйомі маски центр ваги переміщується на рівень голови зварника. Корпус зварювальної маски має зручну форму, що забезпечує постійний захист і комфорт всім областям голови і шиї. Режим шліфування (Grind) дозволяє блокувати затемнення світлофільтра для використання маски як захисний щиток при роботі з КШМ або шліфувальним інструментом.
- Автоматичний світлофільтр «Хамелеон» не вимагає додаткових налаштувань
- Еластична накладка на потилицю з рельєфними канавками для м'якої підтримки голови
- Додатковий ремінь на маківці дозволяє регулювати висоту посадки шолома, що забезпечує ідеальний розподіл ваги маски
- Тип світлофільтру: хамелеон
- Розмір оглядового вікна: 98 х 88 мм
- Розмір світлофільтру: 133 х 115 мм
- Матеріал: ударостійкий пластик
- Тип робіт: MIG / MMA / TIG
- Тип живлення: сонячна батарея / вбудований акумулятор
- Ступінь затемнення: 9 - 13 DIN
- Прозорий стан: 4 DIN
- Кількість сенсорів: 4
- Час спацьовування: 1/30000 сек
- Захист від ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання: так
- Робоча температура: -5°С - +55°С
- Режим шліфування: так
- Підсвітка: ні
- Регулювання затемнення: внутрішнє
- Зварювальна маска
- Захисне скло
- Світлофільтр
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 36 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Procraft в Україні. Остерігайтесь підробок та сірих товарів.
* Зовнішній вигляд інструменту і комплектація може відрізнятися від наведеного на малюнку. Це викликано подальшим технічним удосконаленням моделі. Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, комплектацію, зовнішній вигляд, технічне і програмне забезпечення товару, не погіршуючи якість виробу, без попереднього повідомлення користувача, з метою підвищення його споживчих якостей. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Вид зварювальної маски | Маска хамелеон |
| Захист від випромінювання | Ультрафіолетового, Інфрачервоного |
| Світлий стан, DIN | 4 |
| Максимальна ступінь затемнення, DIN | 13 |
| Мінімальна ступінь затемнення, DIN | 9 |
| Можливість роботи з респіратором | Ні |
| Регулювання щільності затемнення | Так |
| Регулювання затримки зняття затемнення | Так |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Максимальна температура зберігання | 70 град. |
| Мінімальна температура зберігання | -20 град. |
| Живлення маски | Фотоелемент, Акумулятор |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість підтримуваних сенсорів | 4 |
| Оглядове вікно | |
| Довжина оглядового вікна | 98 мм |
| Ширина оглядового вікна | 88 мм |
| Розміри світлофільтру | |
| Довжина світлофільтру | 133 мм |
| Ширина світлофільтру | 115 мм |
- Ціна: 3 170 ₴









