Procraft CW2.5/195
Мийка високого тиску Procraft CW2.5/195 - це першокласна машина, розроблена для вимогливого побутового та напівпрофесійного використання. Завдяки екстремальному тиску до 195 бар та надійному індукційному двигуну потужністю 2500 Вт, вона впорається навіть із найскладнішими завданнями. Міцна конструкція, металева насадка і посилений 10-метровий шланг роблять її надійним помічником при прибиранні будинку, гаража, майстерні і великого саду.
- Функція авто-стоп - захист двигуна від перегріву
- Насос виготовлений з алюмінієвого сплаву
- Фільтр для очищення води від твердих частинок
- Функція самовсмоктування - ємність з водою повинна розташовуватися не нижче за рівень миття (потужність при такому режимі знижується на 10-15%)
- Тип двигуна: асинхронний (індукційний)
- Потужність: 2500 Вт
- Максимальний тиск: 195 бар
- Робочий тиск: 130 бар
- Максимальна продуктивність: 7.8 л / хв
- Продуктивність: 7 л / хв
- Довжина мережевого кабелю: 5 м
- Матеріал помпи: алюміній
- Довжина шлангу високого тиску: 10 м
- Армований шланг: так
- Котушка для шлангу: так
- Рівень захисту: IPX5
- Температура води: 0°С - 40°С
- Піногенератор в комплекті: так
- Об'єм піногенератора: 1000 мл
- Фільтр грубої очистки: QC02
- Розпилювач: комплект насадок
- Насадка Turbo: так
- Можливість забору води з ємності: так
- Габарити (в упаковці):
- Вага:
- Мийка високого тиску
- Пістолет
- Шланг
- Комплект форсунок
- Насадка Turbo
- Бак для піни
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 36 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Procraft в Україні. Остерігайтесь підробок та сірих товарів.
* Зовнішній вигляд інструменту і комплектація може відрізнятися від наведеного на малюнку. Це викликано подальшим технічним удосконаленням моделі. Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, комплектацію, зовнішній вигляд, технічне і програмне забезпечення товару, не погіршуючи якість виробу, без попереднього повідомлення користувача, з метою підвищення його споживчих якостей. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Класифікація | Професійний |
| Матеріал корпусу насоса | Алюміній |
| Максимальний тиск | 195 бар |
| Максимальна продуктивність | 468 л/год |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Особливості | Можливість забору води з ємкості, Колеса, Ручка для перенесення |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткова комплектація | Струменева трубка, Грязьова фреза |
| Кількість баків для мийного засобу | 1 |
| Об'єм бака для миючого засобу | 1 л |
| Довжина шланга високого тиску | 10 м |
| Зберігання шланга високого тиску | котушка |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
- Ціна: 11 850 ₴



