
Електрогазонокосарка 1 кВт, 32 см асинхронний двигун Rebiner REH-32/1000
3 899 ₴
- Менше 5 од.
- Код: 000018882
Газонокосарка Rebiner REH-32/1000 має міцний корпус, виготовлений з термостійкого матеріалу. Основну роботу виконує виготовлений з високоякісного металу ніж шириною 32 см, а завдяки наявності в конструкції спеціальних крильчаток, які використовуються для вирівнювання трав'яного покрову перед скошуванням, забезпечується ідеально рівний зріз за один прохід. Регульована висота скошування дає можливість зробити газон ідеально рівним. Модель оснащена системою захисту від випадкового запуску.
- Тип двигуна: асинхронний
- Потужність: 1000 Вт
- Максимальна кількість обертів: 3000 об / хв
- Максимальна ширина скошування: 320 мм
- Тип травозбірника: пластиковий, розбірний
- Об'єм травозбірника: 30 л
- Індикатор заповнення травозбірника: ні
- Висота скошування: 25 / 45 / 65 мм
- Регулювання висоти скошування: окреме для передніх та задніх коліс
- Діаметр коліс (передні / задні): 140 мм
- Самохідна: ні
- Привід на ніж: прямий
- Тип рукоятки: регульована, складна
- Мульчування: ні
- Габарити (в упаковці): 59 × 38 × 29 см
- Вага (в упаковці): 11 кг
- Газонокосарка
- Додатковий ніж
- Ключ
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 36 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Rebiner в Україні. Остерігайтесь підробок та сірих товарів.
* Зовнішній вигляд інструменту і комплектація може відрізнятися від наведеного на малюнку. Це викликано подальшим технічним удосконаленням моделі. Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, комплектацію, зовнішній вигляд, технічне і програмне забезпечення товару, не погіршуючи якість виробу, без попереднього повідомлення користувача, з метою підвищення його споживчих якостей. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REBINER |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Максимальна ширина скошування | 320 мм |
| Висота скошування | 65 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник, Задній викид |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 30 л |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Ні |
| Швидкість обертання ножів | 3000 об/хв |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип пересування | Несамохідна |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11 кг |
- Ціна: 3 899 ₴










