
Безщітковий акумуляторний шуруповерт з ударним режимом Procraft PA18Pro BL (без АКБ та ЗП)
2 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000018864
Акумуляторний безщітковий шуруповерт Procraft PA 18 Pro BL - універсальний інструмент для професійних та побутових задач. Використовується для ефективного закручування та відкручування кріпильних елементів, свердління отворів у різних матеріалах. Високий крутний момент забезпечує максимально продуктивну роботу при виконанні складних завдань. Безщіткова технологія сприяє тривалішому часу роботи від акумулятора за рахунок високого ККД та гарантує збільшений термін служби інструменту.
Поставляється без акумулятора та без зарядного пристрою!
- Безщітковий двигун - більший термін роботи інструменту
- Компактні розміри - легка робота у важкодоступних місцях
- Швидкозатискний патрон - для легкої заміни оснащення
- Тип двигуна: безщітковий
- Тип акумулятора: Li-Ion
- Напруга акумулятора: 20 В
- Кількість швидкостей: 2
- Кількість обертів на 1 швидкості: 0 - 500 об / хв
- Кількість обертів на 2 швидкості: 0 - 2000 об / хв
- Кількість ступенів затягування: 20
- Максимальний крутний момент: 80 Нм
- Ударний режим: так
- Тип патрона: самозатискний, металевий
- Розмір оснастки, що затискається: 1.5 - 13 мм
- Максимальний діаметр свердління (дерево): 35 мм
- Максимальний діаметр свердління (метал): 13 мм
- Максимальний діаметр свердління (бетон): 12 мм
- Знімний патрон: ні
- Підсвічування: так
- Реверс: так
- Гальмо двигуна: так
- Акумулятор в комплекті: ні
- Зарядний пристрій в комплекті: ні
- Сумісність з акумуляторами: серія Procraft F20 (2, 4, 8 А / год)
- Вага: 2.3 кг
- Акумуляторний шуруповерт
- Додаткова рукоятка
- Гнучкий вал
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 36 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Procraft в Україні. Остерігайтесь підробок та сірих товарів.
* Зовнішній вигляд інструменту і комплектація може відрізнятися від наведеного на малюнку. Це викликано подальшим технічним удосконаленням моделі. Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, комплектацію, зовнішній вигляд, технічне і програмне забезпечення товару, не погіршуючи якість виробу, без попереднього повідомлення користувача, з метою підвищення його споживчих якостей. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 20 |
| Максимальний крутний момент | 80 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 35 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 12 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Прогумований держак | Так |
- Ціна: 2 250 ₴










